HendekTE Sizlerle

Hendek için Temiz Su, Temiz Su İçin Temizlik

Hendek Belediyesi ve SASKİ ekipleri Hendek’in kalbinden geçen Uludere Çayında temizlik çalışmalarını arttırarak devam ettiriyor.

HENDEK’İN KALBİNE TEMİZLİK HAREKÂTI

Hendek Belediyesi ekipleri, SASKİ ekipleriyle birlikte Hendek’in kalbinden geçen Uludere Çayında temizlik çalışmalarını arttırarak devam ettiriyor.

ÇÖP VE YABANİ OT TEMİZLİĞİ

 SASKİ ile koordineli bir şekilde Hendek’in kalbinden akan Uludere Çayında temizlik için harekete geçen ekipler akışı zorlayan çöpler başta olmak üzere taşkınlığa sebebiyet veren yabani otları da temizleyerek sel ve taşkın gibi afetlerin önüne geçmek adına önlemler aldı.

SU TAŞKINLARININ ÖNÜNE GEÇECEK

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  Uludere çayının şehrin simgelerinden biri olduğunu ifade ederken “Hendek’imizin kalbinden akan Uludere çayında ekiplerimiz SASKİ ile iş birliği içerisinde temizlik çalışmaları başlattık. Çalışmaları en kısa zamanda tamamlayarak olası su taşkını ve sel gibi doğal afetlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Hendek her zaman hizmetin en iyisini hak ediyor bizlerde hemşehrilerimize layık olabilmek adına çok çalışıyoruz ve Hendek’imizi geliştiriyoruz” dedi.

Babaoğlu bu çalışmaların periyodik olarak devam edeceğini söyledi.

Hakkımızda hendek

Kontrol Et

29 Ocak Türkiye Koronavirüs Tablosu

Türkiye genelinde koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 131 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir