HendekTE Sizlerle

İL AFET RİSK AZALTMA PLANI (İRAP) TOPLANTISI

Afetlerin olası etkilerini ortaya koyan ve bu etkileri en aza indirebilmek için afetler olmadan yapılacak çalışmaları bir süreç dâhilinde tarif eden, sorumluları ve sorumlulukları tanımlayan, sürdürülebilir bir plan olan ‘‘İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP)’’ toplantısı Vali Vekili Ersin Emiroğlu Başkanlığında AFAD Sakarya İl Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirildi.

İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) tanıtım toplantısı; Vali Vekili Ersin Emiroğlu başkanlığında AFAD Sakarya İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’ın sunumları ile Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu dahil 16 Kaymakam ve 16 Başkan ile ilgili kurum temsilcilerinin online katılımıyla video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Konferans sonrası Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu sosyal medya hesaplarından “İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından Sakarya Vali Vekilimiz Sn. Ersin Emiroğlu Başkanlığında düzenlenen İl Afet Risk Azaltma Planı konulu video konferans toplantısına katılım sağladık. Tedbirlerimizi alıyor, kayıplarımızı en aza indirmeyi hedefliyoruz.” paylaşımında bulundu.

Hakkımızda hendek

Kontrol Et

29 Ocak Türkiye Koronavirüs Tablosu

Türkiye genelinde koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 131 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir